Miniony tydzień w Fundacji AKME

W drodze na szczyt liczy się każdy krok…

Mówi się że „małymi krokami dochodzi się do celu”. W naszej Fundacji każdy dzień to mały krok w drodze na szczyt, który zdobywamy wspólnie z naszymi podopiecznymi i przyjaciółmi, bo „…niektóre szczyty można zdobyć tylko razem!”. Zapraszamy na kilka migawek z zeszłego tygodnia! 🙂

Czarnków – Nowa Szansa

W Czarnkowie Kurs Umiejętności Społecznych dla uczestników projektu „Nowa szansa” realizowanego przez Fundację AKME (projekt realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego). Zajęcia prowadzi Marcin Halicki, a na zdjęciach widać uczestników projektu w czasie warsztatów.

Kurs Umiejętności Społecznych - "Nowa szansa"
Kurs Umiejętności Społecznych – „Nowa szansa”
Kurs Umiejętności Społecznych - "Nowa szansa"
Kurs Umiejętności Społecznych – „Nowa szansa”

Aktywni niepełnosprawni w Wielkopolsce – Trzcianka

W Trzciance Kurs Umiejętności Społecznych dla uczestników projektu „Aktywni niepełnosprawni w Wielkopolsce” realizowanego przez Fundację AKME (projekt realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego).

Aktywni niepełnosprawni w Wielkopolsce – Trzcianka

Pomóżmy WTZ w Krotoszynie!

Czasami nieszczęście dosięga tych którzy wlewają trochę ciepła i światła w życie innych. Tak było z WTZ w Krotoszynie, którego siedziba spłonęła w pożarze tego lata. Aktualnie potrzebne są środki na przystosowanie nowej siedziby do potrzeb uczestników WTZ. W związku z tym bardzo zachęcamy do wsparcia tego celu wszystkich ludzi dobrej woli. Więcej na ten temat tutaj: http://www.snrdion.pl/przeprowadzka-wtz-i-stowarzyszenia-po-pozarze-budynku-przy-mlynskiej/

Obrazy wykonane w ramach WTZ w Krotoszynie

Zamieszczamy także obrazy autorstwa uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Krotoszynie które wiszą w naszej siedzibie w Poznaniu!

„Przedsiębiorczość Twoją Szansą – edycja 2”

Miłe wiadomości przypłynęły do nas z Łodzi! Mamy zaszczyt ogłosić, że Fundacja AKME otrzymała dofinansowanie do projektu dotacji na działalność gospodarczą „Przedsiębiorczość Twoją szansą – edycja 2”. Szczegóły dotyczące realizacji projektu i zasad naboru już w październiku na naszej stronie, a poniżej wyniki konkursu!

Kurs pracownika gospodarczego

Porządek musi być! 🙂 W Wiardunkach trwa kurs pracownika gospodarczego dla uczestników projektu „Nowa szansa” realizowanego przez Fundację AKME (projekt realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego).

Na zakończenie…:)