Oferty pracy, staże, praktyki, wolontariat

Fundacja AKME realizuje zadania publiczne na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem. Regularnie szukamy osób do współpracy w naszym stale rozwijającym się zespole.

Współpracujemy między innymi ze specjalistami z takich dziedzin jak:

• psychologia

• psychoterapia

• psychiatria

• neurologia

• arteterapia

• doradztwo zawodowe

czy też z osobami zajmującymi się:

• prowadzeniem projektów z zakresu pomocy osobom zagrożonych wykluczeniem społecznym

• pracą administracyjną lub/i rejestracją medyczną

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy!
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń dotyczących konkretnych ofert.
Jeśli nie jesteście specjalistami z wymienionych przez nas dziedzin ale jesteście w trakcie zdobywania kompetencji (studia, kursy itp.) lub jeżeli posiadacie kwalifikacje ale szukacie doświadczenia zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami stażów, praktyk oraz wolontariatu.
Jeżeli nie wyświetlają się żadne oferty oznacza to, że w danym momencie nie posiadamy aktualnych ofert. Mimo wszystko zachęcamy osoby zainteresowane do regularnego sprawdzania zakładek dotyczących współpracy z Fundacją AKME :)