Wsparcie psychologiczne dla osób przybyłych z Ukrainy / Психологічна підтримка людей, які приїхали з України

Fundacja AKME realizuje bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób przybyłych z Ukrainy do Wielkopolski!

Фундація AKME надає безкоштовну психологічну підтримку людям, які приїхали з України до Великопольщі!

Dla kogo? / Для кого?

Zapraszamy osoby, które przybyły z Ukrainy do Wielkopolski po dniu 23.02.2022 roku.

Z wsparcia mogą skorzystać zarówno dzieci oraz młodzież jak i osoby dorosłe.

Запрошуємо людей, які приїхали з України до Великопольщі після 23 лютого 2022 року.

Підтримкою можуть скористатися як діти та підлітки, так і дорослі.

Oferowane wsparcie / Пропонується підтримка:

• Bezpłatne wsparcie psychologiczne.
  • Bezpłatna opieka nad dziećmi podczas wsparcia psychologicznego udzielanego rodzicom.
  • Безкоштовна психологічна підтримка.
  • Безкоштовний догляд за дитиною під час психологічної підтримки батьків.

Kontakt / контакт:

Fundacja AKME

ul. Mielżyńskiego 27/29, 60-725 Poznań

E-mail: jagoda@fundacja-akme.pl

Zamówienie realizowane jest w ramach mechanizmu zakupowego – instrumentu wsparcia dla osób, które przybyły z Ukrainy do Wielkopolski od 24 lutego 2022 roku w związku z inwazją Federacji Rosyjskiej na Ukrainę. Instrument jest realizowany przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES), prowadzony przez Fundację Pomocy Wzajemnej Barka w partnerstwie z Miastem Poznań, w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Наказ реалізується в рамках механізму закупівель – інструменту підтримки людей, які прибули з України до Великопольщі з 24 лютого 2022 року у зв’язку з вторгненням Російської Федерації в Україну. Інструмент впроваджується Центром підтримки соціальної економіки (OWES), яким керує Фонд взаємодопомоги Barka у партнерстві з містом Познань, у рамках проекту «Великопольський центр солідарної економіки», який співфінансується Європейським Союзом у рамках Європейський соціальний фонд.

Dokumenty do pobrania / Документи для завантаження: