Szkolenie – warsztaty z opieki nad osobą zależną [NABÓR]

Fundacja Akme prowadzi nabór na II edycje szkoleń/warsztatów dla mieszkańców miasta Poznania oraz powiatu poznańskiego dotyczących opieki nad osobą zależną. Warsztaty pozwolą zdobyć praktyczne umiejętności, poszerzyć wiedzę oraz wymienić się doświadczeniem.

Cykl obejmuje 5 spotkań

• 8 luty 2020- Opieka w chorobie Alzheimera i innych formach demencji – warsztat prowadzony przez Anetę Jędrejko certyfikowanego trenera programu „Positive Approach to Care” autorstwa Teepy Snow,
  • 29 luty-1 marzec 2020 – Szkolenie z Pierwszej Pomocy,
  • 28 marzec – Aspekty medyczne w opiece nad osobą zależną,
  • 4 kwiecień – „Jak zadbać o siebie, czyli co opiekun powinien zrobić dla siebie?” – obciążenia związane z opieką nad osobą zależną. Szkolenia są bezpłatne odbywają się w centrum Poznania na ulicy Mielżyńskiego.

Zgłoszenia można przesyłać na adres ddp@fundacja-akme.pl lub zgłaszać się telefonicznie pod numerem 601 900 048