Przygarnij Burka 9 – ciąg dalszy!

Rodzinny spacer z psem

W dniu dzisiejszym w Dobrzycy koło Piły, Miasto Piła zorganizowało rodzinny spacer z psem. Impreza charytatywna była kontynuacją akcji Przygarnij Burka 9. Założeniem akcji była adopcja psów ze schroniska w Pile. I tym razem do akcji przyłączyła się Fundacja Akme. Uczestnicy projektu „Poprawa dostępu do usług społecznych w powiecie złotowskim” w którym Fundacja Akme jest partnerem pod okiem pedagoga specjalnego Ani Zakrzewskiej aktywnie spędzili niedzielę.

Podczas 8 km trasy po lesie w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra dzieci wraz z rodzicami szukały ukrytych na trasie zagadek, które nie były łatwe i niejednokrotnie zaskakujące. Bo kto z nas wie np. z jaką prędkością porusza się ślimak? Ile dźwięków wydaje kot? Nasza aktywna niedziela zakończyła się wspólnym grillowaniem, gdzie nie tylko mogliśmy zjeść pyszną kiełbasę ale również ćwiczyć umiejętności społeczne. Dziękujemy Pani Danucie Żoledziewskiej i Katarzynie Sztafel za wspaniałą organizację imprezy.

INFORMACJA O ADOPCJI:

Zainteresowani adopcją psów – kontakt z Panią Danuta Źoledziewską 694555924