Obóz aktywnej rehabilitacji w Dymaczewie

Obóz realizowany w ramach projektu „Poprawa dostępu do usług społecznych w powiecie szamotulskim”

Drugi tydzień Obozu Aktywnej Rehabilitacji w Dymaczewie realizowanego przez Fundację AKME w ramach projektu „Poprawa dostępu do usług społecznych w powiecie szamotulskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, a poza rehabilitacja i zajęciami dla opiekunów dużo innych atrakcji. Dogoterapia ( p.Danuta Żołędziewska z FRIDĄ) , spotkanie z leśnikiem, wizyta w kinie, zajęcia artystyczne i tańce hulanki…;)

Na miejscu pracują tez nasze „Akmowe” koleżanki – Atena Adamidu – psycholog, Anna Rossowska-Gródzińska – psycholog, logopeda i Anna Gronowska – radca prawny.

Uczestników obozu odwiedzili również harcerze!