Miniony tydzień w Fundacji AKME

W Chodzieży

Trening kompetencji dla dla osób z otoczenia beneficjentów WTZ w ramach projektu „Aktywni niepełnosprawni w Wielkopolsce” realizowanego przez Fundację AKME (w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego).

Czas na zmianę!

Fundacja AKME w partnerstwie z TEB Edukacja Sp. z o.o. realizuje projekt „Czas na zmianę” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
Na zdjęciu grupowe poradnictwo psychospołeczne w Brusach i Czersku w powiecie chojnickim.

Przygarnij burka!

Dzisiaj w Parku na Wyspie w Pile podczas festynu „Przygarnij burka” którego celem było znalezienie domów dla psów oddanych do schroniska. Ewa Nowak z Fundacji AKME zorganizowała zabawy w których udział brały dzieci wraz z rodzinami. Były kolorowanki, prace wykonywane z masy solnej, co odważniejsi próbowali swoich sił w rzeźbieniu w mydle. Wydarzenie zostało zorganizowane przez panią Danutę Żołędziewską z którą Fundacja ma zaszczyt współpracować!
Więcej na facebooku – www.facebook.com/FundacjaAKME