Marsz solidarności z osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Marszu Solidarności z Osobami Doświadczającymi Kryzysu Psychicznego, który przejdzie przez poznańską Cytadelę w najbliższą niedzielę! Szczegółowe informację na temat współorganizowanego przez Fundację AKME wydarzenia znajdziecie Państwo poniżej.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością pragniemy poinformować, że Zakład Pielęgniarstwa Psychiatrycznego oraz Zakład Pielęgniarstwa Neurologicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu podjęły się organizacji Marszu solidarności z osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego.

Współorganizatorami marszu są: Centrum Zdrowia Psychicznego przy Centrum Medycznym HCP; Filia Wielkopolsko-Lubuska Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; Stowarzyszenie Osób i Rodzin Na Rzecz Zdrowia Psychicznego „Zrozumieć i Pomóc”; Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego Poznań – Północ; Fundacja Ciszum; Fundacja Akme.

Marsz odbędzie się w Poznaniu 18 czerwca 2023 r., o godzinie 11:00, w Parku Cytadela, na placu za Pomnikiem Bohaterów.

W marszu udział wezmą osoby z doświadczeniem kryzysu psychicznego ich bliscy i osoby wspierające oraz pracownicy służby zdrowia.

Zapraszamy wszystkich, dla których ważne jest zdrowie psychiczne. Liczymy na promocję i obecność osób zaangażowanych w poprawę zdrowia psychicznego mieszkańców miasta Poznania oraz Wielkopolski.

Dokumenty do pobrania: