9 urodziny Fundacji AKME!

Fundacja AKME świętuje dzisiaj swoje 9 urodziny!

Podczas ostatnich 9 lat wspólnymi siłami wraz z dziesiątkami przeróżnych instytucji publicznych jak i organizacjami społecznymi zrealizowaliśmy około 100! projektów na rzecz osób wykluczonych bądź zagrożonych wykluczeniem.

Poznaliśmy setki osób w różny sposób wspierających nasze działania od specjalistów po wolontariuszy. W Naszych projektach wzięło udział tysiące uczestników! Pomogliśmy również powstać dzisiątkom organizacji oraz firmom!

Wszystkim szczerze dziękujemy, za te 9 ostatnich lat, które mogliśmy spędzić razem i wspólnie zbudować tyle dobra.

Niestety Fundacja AKME jest zbyt zapracowana na świętowanie dlatego w ramach celebracji tych urodzin przedstawiamy ciekawsze zdjęcia z naszej działalności z ostatnich 9 lat: