Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Mieszkańców Gmin Buk i Stęszew

Ruszamy z kolejnym Środowiskowym Centrum Zdowia Psychicznego!!!

Tym razem dla mieszkańców gmin Buk i Stęszew.

Projekt „Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego w Powiecie Poznańskim dla Mieszkańców Gmin Buk i Stęszew” jest skierowany zarówno do osób dorosłych jak i dzieci oraz młodzieży:

• przejawiających niepokojące symptomy gorszego samopoczucia i nastroju
  • przechodzących kryzys psychiczny
  • chorujących na schorzenia natury psychicznej
  • zamieszkałych na terenie gmin Buk i Stęszew

W ramach projektu oferujemy szeroki zakres bezpłatnych usług wpływających na poprawę funkcjonowania zdrowotnego oraz społecznego:

• diagnozę zaburzeń psychicznych, konsultacje z psychologiem i psychiatrą
  • terapię indywidualną
  • warsztaty, treningi, grupy wsparcia
  • pomoc specjalistów, min. pracownika socjalnego, mediatora, prawnika, pedagoga, dietetyka
  • wsparcie asystentów zdrowienia
  • pomoc dla osób z otoczenia osoby chorującej (warsztaty psychoedukacyjne, grupy wsparcia)

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT:

Otusz 11A, 64-320 Otusz

mail: sczp.otusz@fundacja-akme.pl

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi prowadzonymi lub współprowadzonymi przez nas Środowiskowymi Centrami Zdrowia Psychicznego w zakładce „Psychiatria”.