Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla mieszkańców Gmin Buk i Stęszew

Kontynuujemy działania, które mogliśmy realizować w ramach zakończonego z dniem 30.11.2023 roku projektu unijnego "Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla mieszkańców gminy Buk i Stęszew"!

Czym się zajmujemy?

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla mieszkańców gmin Buk i Stęszew w Niepruszewie oferuje bezpłatne usługi psychologiczno/psychiatryczne a także wsparcie środowiskowe.

Fundacja AKME przy wsparciu samorządów może nadal udzielać wsparcia osobom znajdującym się w kryzysie zdrowia psychicznego.

Po zakończeniu projektu „Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla mieszkańców gminy Buk i Stęszew” przenieśliśmy Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego z Otusza do Niepruszewa.

Prowadzone przez nas działania na rzecz mieszkańców gmin Buk i Stęszew są współfinansowane z budżetów odpowiednio Gminy Buk oraz Gminy Stęszew.

Komu przysługuje wsparcie?

Wsparcie Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego w Niepruszewie przysługuje wszystkim mieszkańcom gmin Buk i Stęszew.

Oferowane wsparcie:

Wsparcie dla dzieci i młodzieży:
  • Terapia indywidualna psychologiczna
  • Zajęcia z Arteterapii
Wsparcie dla dorosłych:
  • Terapia indywidualna psychologiczna
  • Konsultacje psychiatryczne
  • Spotkanie z Pracownikiem Socjalnym

Kontakt:

ul. Starowiejska 19, 64-320 Niepruszewo

E-mail: sczp.niepruszewo@fundacja-akme.pl

Działania współfinansowane z budżetów gmin Buk i Stęszew.