Psycholog z 2-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą

Numer oferty:

2/05/24_NFZ_POZNAŃ

Stanowisko:

Psycholog z 2-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Miejsce pracy:

Województwo Wielkopolskie, Fundacja AKME, Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Placówka ma umowę z NFZ na świadczenie wsparcia psychologicznego i psychoterapeutycznego.

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie lub B2B.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie: 95 PLN za godzinę pracy [brutto (B2B) lub z kosztami pracodawcy (zlecenie)]
  • Zaangażowanie: 5 h / tydzień
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w doświadczonym zespole pracującym
    z Pacjentem środowiskowo
  • Dostęp do najnowszych testów psychologicznych – w tym ADOS2
  • Cotygodniowa superwizja oraz konsylia
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole doświadczonych specjalistów
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod terapeutycznych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu psychologii
  • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Umiejętność sprawnego sporządzania dokumentacji z diagnostyki funkcjonalnej dziecka oraz jego środowiska
  • Doświadczenie w prowadzeniu konsultacji psychologicznych
  • Zdolność do efektywnego wspierania rodziców
  • Empatia, wysokie umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

Poszukujemy doświadczonego psychologa specjalizującego się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie diagnostyki funkcjonalnej dziecka oraz jego otoczenia
  • Tworzenie konceptualizacji i planowania interwencji
  • Prowadzenie porad psychologicznych
  • Prowadzenie oddziaływań edukacyjno-konsultacyjnych związanych ze wsparciem psychospołecznym
  • Podejmowanie adekwatnych działań prawnych
Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam wspierać tych, którzy tego najbardziej potrzebują!
Jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą? Wypełnij formularz u dołu strony, nie zapomnij o dołączeniu swojego CV oraz listu motywacyjnego.
W tytule wiadomości prosimy wpisać: 2/05/24_NFZ_POZNAŃ.
Pamiętaj, aby Twoje CV zawierało klauzulę RODO.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

Fundacja AKME

ul. Wachowiaka 8A
60-681 Poznań
Tel. 690 949 967
E-mail: rekrutacja@fundacja-akme.pl

Napisz do nas