WRPO o naszych działaniach

Na facebookowym profilu WRPO Wielkopolska pojawiła się wzmianka o realizowanym przez naszą fundację projekcie „Nasz Klub Integracji Społecznej„. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie nas we wpisie! Treść publikujemy poniżej.

Na rynku pracy nadal są osoby, które, pomimo chęci, nie mogą podjąć zatrudnienia☹️. Szansą jest „Aktywna integracja”, czyli pomoc w znalezieniu pracy osobom z niepełnosprawnościami, zmagajacymi się z nałogami 🍷🚬czy z kwalifikacjami, które przestały być na rynku potrzebne. Efekty:
☑️do końca 2️019r. wsparciem objęto 1️6000 osób❗️
☑️ 9️0 osób z niepełnosprawnościami skorzystało lub skorzysta ze wsparcia psychologicznego, zajęć integracyjnych, doradztwa zawodowego i staży, a także pomocy w dalszym poszukiwaniu pracy, dzięki➡️ Fundacja AKME, która realizuje projekt pt. „Nasz Klub Integracji Społecznej”.
👏👍GRATULUJEMY❗️
#funduszeUE #UEdlaNAS EU REGIO Poland