Walentynki w AKME

Każda okazja jest dobra by okazać sympatię drugiej osobie. Jest jednak bardzo ważne by zrobić to… ze smakiem!

Wczoraj w Klubie Integracji Społecznej AKME w Jastrowiu można było zakosztować walentynkowych pyszności widocznych poniżej…! Nie ma nic dziwnego w doborze takich delikatesów do okazji , bo nie od dzisiaj wiadomo: przez żołądek – do serca!

Klub Integracji Społecznej w Jastrowiu prowadzony przez Fundacje AKME (kierowniczka Ewa Nowak) we współpracy MGOPS w Jastrowiu, mieści się w budynku CUS przy ul. Kolejowej 5. Część wyposażenia KIS została pozyskana ze środków z projektu „Przez integrację zdobędę aktywizację”, w którym Fundacja AKME jest partnerem MGOPS w Jastrowiu (projekt realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego).