V Edycja Konkursu Fotograficznego „Wielkopolska Rodzina w Obiektywie”

UWAGA, UWAGA! W związku z napływającymi informacjami o tym, że niektóre zainteresowane konkursem osoby potrzebują więcej czasu na przygotowanie prac konkursowych, postanowiliśmy przedłużyć termin nadsyłania zgłoszeń o 7 dni. Czekamy zatem na fotografie do 25 października.

Przed nami V Edycja Konkursu Fotograficznego „Wielkopolska Rodzina w Obiektywie”. Już po raz piąty Konkurs podejmie misję promowania pozytywnych relacji w wielkopolskich rodzinach – tym razem szczególnie tych, których członkiem jest osoba z niepełnosprawnością. To właśnie takie rodziny będą bohaterami prac uczestników tegorocznej edycji fotograficznych potyczek.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wielkopolski – szczegóły w regulaminie konkursu poniżej. Prace nadsyłać można do dnia 25.10.2015 roku na adres e-mail: konkurs@fundacja-akme.pl

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie, przewidujemy atrakcyjne nagrody. W ramach konkursu odbędzie się wystawa najlepszych prac konkursowych, w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Ponadto, wydany zostanie kalendarz ścienny, w którym uwiecznione zostaną najlepsze zdjęcia.

Odwiedź stronę konkursu na facebooku: https://www.facebook.com/WspolneWyzwaniaWspolneFotografie

Zapraszamy!

Zespół Fundacji