Projekt „Poprawa dostępu do usług społecznych w Powiecie Szamotulskim” został zakwalifikowany do Konkurs Komisji Europejskiej REGIOSTARS 2019! GŁOSUJEMY!

Projekt „Poprawa dostępu do usług społecznych w Powiecie Szamotulskim” którego liderem był PCPR Szamotuły a partnerem m.in. Fundacja AKME (działania skierowane do osób starszych i niesamodzielnych z gminy Pniewy oraz do dzieci i młodzieży z terenu powiatu; prowadziliśmy placówkę wsparcia dziennego w formie pracy podwórkowej – przy tym działaniu współpracowaliśmy ze wspaniałymi ludźmi z „magicznego miejsca” – Przystani u Anioła w Sokolnikach Wielkich gm. Kaźmierz), został zakwalifikowany do konkursu Komisji Europejskiej REGIOSTARS 2019, promującego innowacyjne projekty dofinansowane z Unii Europejskiej prezentujące nowe podejścia do rozwoju regionalnego.

Prosimy głosujcie – POD TYM LINKIEM !