Kurs Umiejętności Społecznych i Przedsiębiorczości

Uczestnicy CIS OSTOJA z Pniew wzięli udział w zajęciach Integracyjnego Wyjazdowego Kursu Umiejętności Społecznych i Przedsiębiorczości w Dymaczewie.

Kurs był zorganizowany przez Fundację AKME w ramach projektu CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ MOJĄ SZANSĄ NA AKTYWNOŚĆ ZAWODOWĄ (projekt realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego). Na zdjęciach uczestnicy CIS wraz z kierowniczką Renatą Mizerą i wykładowcą, radcą prawnym Fundacji AKME, mecenas Anną Gronowską.

Zajęcia Integracyjnego Wyjazdowego Kursu Umiejętności Społecznych i Przedsiębiorczości w Dymaczewie